English  
 
فهرست
 

پوستر کنفرانس

 

 
           راهنماي ثبت نام و فرايندها

 راهنمای ثبت نام:

کلیه مقالاتی که از سوی دبیرخانه کنفرانس دریافت می شوند در مرحله اول پس از اعلام کد به نویسنده مسئول مقاله، وارد فرایند داوری شده و مقالاتی که از نظر کیفی در حدقابل قبولی باشند، مورد پذیرش واقع می شوند. این مبلغ برای همه گروه های عزیز نویسنده ثابت است. همچنین با هر مقاله ثبت نام شده یک نفر می تواند در کنفرانس حضور یابد.

 

بهای ثبت نام:

مقالاتی که نویسندگان در کنفرانس حضور خواهند داشت: 2،000,000 ریال.

مقالاتی که نویسندگان در کنفرانس حضور نخواهند داشت: 1،000,000 ریال.

 

نحوه پرداخت:

 شماره حساب بانک ملت: 4455542474 به نام دکتر اسماعیل نادری (دبیر اجرایی کنفرانس)

و یا به شماره ملت کارت : 6104337840014367 به نام دکتر اسماعیل نادری (دبیر اجرایی کنفرانس)

  به تعداد نویسندگان گواهینامه و سی دی مجموعه مقالات به نویسنده مسئول هر مقاله تحویل داده می شود. در گواهینامه ها نام همه نویسندگان به ترتیبی که در مقاله آمده، درج می گردد و نام همه نویسندگان در همه گواهینامه ها وجود خواهد داشت.

فرایند عملیات مدیریت مقالات:

نویسندگان عزیز فرایند عملیاتی مربوط به ارسال مقاله تا برگزاری کنفرانس را به دقت مطالعه بفرمایند:

1- پس از ارسال متن کامل مقاله (لطفاً از ارسال تنها چکیده مقاله خودداری گردد) توسط نویسندگان به آدرس الکترونیکی iradabiat.iran@gmail.com  و پس از بررسی اولیه مقالات توسط دبیرخانه، حداکثر طی یک هفته پس از ارسال مقاله به آدرس فوق کد مقاله توسط دبیرخانه برای نویسنده مسئول مقاله ارسال می­گردد. نویسندگان می­بایست قبل از ارسال مقاله کلیه مطالب مندرج در این سایت را به دقت مطالعه نمایند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی در آینده جلوگیری شود. به عنوان مثال قبل از ارسال مقاله در نگارش و چیدمان نویسندگان و فرمت مربوط به محل کار یا دانشگاه نویسنده دقت کامل و کافی به عمل آید. دانشجویان و نویسندگان عزیز قبل از ارسال مقاله از دانشگاه یا سازمان خود در مورد نحوه نوشتن نام نویسندگان و نام دانشگاه یا سازمان کسب اطلاع نمایند؛ زیرا پس از ارسال مقاله امکان تغییر آن وجود ندارد.

2- مقالات دریافتی پس از حداکثر 2 هفته از تاریخ اعلام کد، مورد داوری نهایی قرار می گیرد و ایمیل مبنی بر پذیرش یا رد مقاله برای نویسنده مسئول ارسال می گردد. در صورت پذیرش مقاله، به همراه ایمیل پذیرش فرم ثبت نام و سر برگ مقاله نیز ارسال می گردد. نویسندگانی که قصد ثبت نامه مقاله خود را دارند، می بایست مقاله خود را در فایل سربرگ کنفرانس که با فرمت Word است، کپی نموده و سپس آنرا به فرمت PDF درآورند. نویسنده عزیز می بایست در PDF نمودن مقاله خود دقت نمایید زیرا به همان شکل، مقاله شما در سی دی مجموعه مقالات درج می گردد؛ بنابراین کلیه جداول, شکلها و فرمولها می بایست به دقت تنظیم و به صورت شکیل و مرتب به فرمت PDF تغییر داده شود.

3- نویسندگانی که قصد ثبت نامه مقاله خود را دارند می بایست فایل Word و PDF مقاله به همراه فایل تکمیل شده ثبت نام و تصویر اسکن شده (یا عکس) فیش واریزی را فقط به ایمیل adabiat.reg@gmail.com ارسال فرمایید.

4- نویسندگانی که نیاز به دریافت نامه رسمی پذیرش دارند، پس از ثبت نام درخواست خود را از طریق ایمیل adabiat.reg@gmail.com مطرح نمایند تا نامه رسمی پذیرفته شدن مقاله آنها در کنفرانس برای نویسنده مسئول ایمیل گردد.

5- متن کامل کلیه مقالات پذیرفته شده (به صورت سخنرانی یا درج در مجموعه مقالات) در سی دی مجموعه مقالات درج شده و به همراه گواهینامه پذیرش مقالات در روز برگزاری کنفرانس به نویسندگان تحویل داده می شود. چنانچه نویسنده به هر دلیلی نتواند در کنفرانس حضور یابد،, سی دی مجموعه مقالات و گواهینامه به آدرس پستی نویسنده مسئول که در فرم ثبت نام درج شده، پست می گردد.

6- خاطر نشان می گردد برای هر مقاله به تعداد نویسندگان (حداکثر تا 4 عدد) سی دی مجموعه مقالات و گواهینامه (که نام همه نویسندگان به ترتیبی که مقاله آمده، در آن درج شده) در روز کنفرانس تحویل یا برای نویسنده مسئول پست می گردد. با هر مقاله نیز تنها یکی از نویسندگان می تواند در کنفرانس حضور یابد.

نویسندگان می­بایست قبل از ارسال مقاله کلیه مطالب مندرج در این سایت را به دقت مطالعه نمایند تا از بروز هرگونه مشکل احتمالی در آینده جلوگیری شود

پشتیبان های کنفرانس
 

 

 

 

 

 

اخبار

آغاز به كار دبيرخانه كنفرانس
درخواست پشتیبانی
 
جستجو در سایت
 
جستجو